Vyberte stranu

Web na splátky         

 

Úplne chápeme a rozumieme že na začiatku podnikania nemajú malé a stredné firmy vždy dostatok finančných prostriedkov na web stránku zhotovenú na mieru, ktorej cena sa bežne pohybuje od 500 do 1500 €. Preto sme sa rozhodli vytvoriť tento projekt, kde ponúkame naozaj kvalitnú a výhodnú web stránku alebo eshop so zabudovaným vizuálnym editorom, ktorý uľahčí zákazníkom pohodlne a ľahko editovať si web stránku samy 🙂 Nemusíte v tomto našom prípade skladať si web stránku samy. My to urobíme za Vás.

Internet sa stáva najpoužívanejším nástrojom na vyhľadávanie služieb a tovaru. Slovensko v tomto trende nie je výnimkou. Ak chcete získať nových zákazníkov, jednoducho musíte byť na internete!

Ak nie ste na internete, dávate zelenú vašej konkurencii, ktorá webovú stránku má. Objednávky slovenských firiem či Slovákov všeobecne prostredníctvom internetu neustále rastú. Neukráťte sa o zisk a nových zákazníkov!

 

PODMIENKY:

 

Web stránku na splátky neponúkame cez žiadnu nebankovú spoločnosť, berieme toto riziko na seba. My sa snažíme pomáhať malým a stredným podnikateľom rásť. Web stránka je v dnešnej dobe nevyhnutná. Ak nie ste na internete, je to ako keby ste poriadne ani neexistovali. Ak sa nedozvedia zákazníci o Vás z internetu, dozvedia sa určite o Vašej konkurencií.

Hotový web na splátky stojí 349 eur. (299 + 50 = 349) 10 splátok po 34,90. 

Navyše po poslednej pripísanej splátke na náš účet, Vám presunieme Vašu web stránku na Váš hosting, ktorý si samy vyberiete a zakúpite. Samozrejme je možnosť že web stránku môžete mať u nás aj naďalej za zvýhodnených cenových podmienok.